Muhtar Kaya "Allah Cengiz Başkanımızın başarılarını daim eylesin"

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesi’nde gerçekleştirdiği yağmursuyu hattı çalışmasıyla vatandaşların yağışlı havalarda yaşadığı sıkıntıya son verdi.

Muhtar Kaya "Allah Cengiz Başkanımızın başarılarını daim eylesin"
banner1

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde döşediği sağlıklı altyapı hatlarıyla yerleşim yerlerinde yaşanan sorunları çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesi’nin yağmursuyu sıkıntısını da gidermek için harekete geçti. MASKİ ekipleri tarafından döşenen hat ve ızgara sayesinde mahallelinin yağışlı havalarda sokaklarda biriken yağmur sularından kaynaklı yaşadığı mağduriyetin önüne geçildi.

“Allah Cengiz Başkanımızın başarılarını daim eylesin”

Selvilitepe Mahalle Muhtarı Sait Kaya, “Mahallemizde yağmurlu havalarda vatandaşlarımız su birikintisi ve pislikten çok mağdur oluyordu. Sağ olsun MASKİ ekipleri yağmursuyu hattımızı döşedi. Çalışmalardan memnunuz. Yetkililerden bu hizmetlerin devamını istiyoruz. Allah Cengiz Başkanımızın başarılarını daim eylesin. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4