Ölümlü Kazaların Yaşandığı Kavşağa Sinyalizasyon

Yaşanan ölümlü trafik kazası sonrasında garaj kavşağında sinyalizasyon çalışması başladı.

Ölümlü Kazaların Yaşandığı Kavşağa Sinyalizasyon
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde ölümlü, yaralamalı ve çok sayıda da maddi hasarlı kazanın yaşandığı ve Turgutlu'nun en büyük mahallelerinden bir tanesi olan Ergenekon mahallesine E-96 Karayolu üzerindne ikinci girişin olduğu yeni garaj kavşağında sinyalizasyon çalışmaları başladı.

Türkiye'nin en işlek karayollarından bir tanesi olan İzmir Ankara Karayolu üzerinde bulunan Turgutlu'da  yeni garajın yaklaşık 150 metre kadar gerisinde bulunan ve sürekli kazaların yaşandığı garaj kavşağında geçtiğimiz günde yaşanan ve 1 kişinin ölümlüyle sonuçlanan trafik kazası sonrasında yetkililer düğmeye bastı ve kavşağa sinyalizasyon çalışmalası yapmaya başladı. Vatandaşların uzun zamandır dile getirdiği sinyalizasyon çalışmasının yaşanan kazalar sonrasında başlaması bazı vatandaşları isyan ettirdi. Daha önce bölgede gerekli çalışmaların neden yapılmadığına sitem eden vatandaşlar, umuyoruz bu çalışmalar sonrasında acı verici olaylar bir daha yaşanmaz dediler.

Öte yandan 29 Ağustos 2018 Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan sinyalizasyon çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak faaliyete başlaması bekleniyor.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4