Park ve Bahçelerde Temizlik ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki parklarda ve yeşil alanlarda mıntıka ve çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Park ve Bahçelerde Temizlik ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
banner43

Çalışmaların parklarda, yeşil alanlarda ve okul bahçelerinde devam edeceğini belirten belediye yetkilileri “Ekiplerimiz parklarda ve yeşil alanlarda çim biçme, yabancı otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca bazı okullarımızda da budak çalışmaları gerçekleştirdik. Çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki parklarda ve yeşil alanlarda çim biçme, yabancı otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Park, bahçe ve oyun alanlarının yanı sıra bazı okul bahçelerinde de budama çalışmalarının devam ettiğini belirten Belediye yetkilileri  “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan park, bahçe, oyun alanlarında çim biçme, yabancı otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca yine bazı okullarımızın bahçelerinde ağaç budama çalışmalarımız da sürmektedir. Belirlenen program dahilinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarını sürdürecektir” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4