Personele İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi hizmet içi eğitim programları çerçevesinde sahada çalışan personele iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine devam ediyor.

Personele İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Devam Ediyor
banner43

Bu kapsamda Aşevi ve Hayır Merkezi’nde Fen İşleri Müdürlüğü personeline iş yeri hekimi Dr. Mehmet Fatih Yanmaz tarafından teorik ve pratik bilgiler aktarıldı.

Yıl boyu periyodik aralıklarla çeşitli eğitim çalışmaları yürüten Turgutlu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verdi. Turgutlu Belediyesi Aşevi ve Hayır Merkezi'nde düzenlenen eğitim programında iş yeri hekimi  Dr.  Mehmet Fatih Yanmaz tarafından personele genel konular, sağlık konuları ve teknik konularda uygulamalı şekilde eğitim verildi. Dr.  Yanmaz sağlık konusunda meslek hastalıklarından korunma, biyolojik ve psikolojik risk etmenleri, ilk yardım konularında bilgiler aktarılırken aynı zamanda ilk yardım konusunda uygulamalı olarak eğitimler gerçekleşti. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’da personele iş sağlığı ve güvenliği konusunda yıl boyunca periyodik olarak eğitimlerin devam edeceğini dile getirdi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4