Rengarenk Beğeni Toplandı

Rengarenk Beğeni Toplandı
turgutlu_hastane_Rengarenk_tiyatro (1)

[gallery link="file" columns="5" ids="15980,15979,15978,15977,15976,15975,15974"]

Turgutlu Devlet Hastanesi personellerinin oluşturduğu Tiyatro Kulübü tarafından hazırlanan ‘Rengarenk’ isimli tiyatro gösterisi ilk gösteriminde büyük beğeni topladı.

Turgutlu Devlet Hastanesi Konferans Salonunda sahnelenen Rengarenk isimli tiyatro oyunun ilk gösterisine Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü, eşi Dr. Arzu Günlü, Turgutlu Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Sabri Taşçıoğlu, Yönetici Yardımcısı Dr. Elif Tuna, hastanenin diğer yöneticileri, hastane çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Hastane çalışanlarından sergilenen tiyatro oyununda oyuncular hayattan kesitler sunarak izleyicileri hem güldürdü, hem de düşündürdü. İzleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan oyun karşısında protokol üyeleri oyuncuları kutlayarak kültür-sanat faaliyetlerini sürdürmelerini istedi.

Hastane Yöneticisi Op. Dr. Sabri Taşçıoğlu usta oyuncuları aratmayan bir performans ortaya koyan personelini kutlayarak yaptığı açıklamasında; “Çalışma saatlerinin dışında büyük bir özveri göstererek bu oyunu sahneleyen ve usta oyuncuları aratmayan arkadaşlarımızı kutluyorum. Bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılar diliyor ve her zaman destekçileri olduğumu bilmelerini istiyorum” dedi.

Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü ise yaptığı açıklamada; “Gerçekten hastane personelimizi kutluyorum. Profesyonelce bir oyun ortaya koydular. Bizleri hem güldürüp hem düşündürdüler kendilerine bundan sonraki sanat yaşamlarında üstün başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Hastane personeli İsmet Cırıldak’ın girişimleri sonrasında kurulan ve ilk oyununu sergileyen Turgutlu Devlet Hastanesi Tiyatro Kulübü’nün  Rengarenk İsimli oyununda Sevilay Gül Karadaş, Hale İslamoğlu, Tülin Karaarslan, Fehime Başpınar, Ersin İdikurt, Şükrü Çakmak, Abdülkerim Kavak, Emrah Karadaş yer alırken, oyunun sunuculuğunu Halise Gül, Işık ve Ses yönetimini Abidin Balkan yaparken Yönetmenliği ise İsmet Cırıldak üstlendi.

Oyun sonrasında Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekimi Sabri Taşçıoğlu tarafından, oyuncular tek tek tebrik edildi ve tiyatro kulübü adına İsmet Cırıldak’a plaket verildi.
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2014, 12:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4