Resmi Bayram ve Meclis Toplantısı Programı Açıklandı

Resmi Bayram ve Meclis Toplantısı Programı Açıklandı
banner43

Ramazan Bayramı’nın 1. Günü saat 10.00’da Ortapark Cafe’de başlayacak olan resmi bayramlaşma programı sat 12.00’de Şehitlik ziyareti ile son bulacak. Haziran ayı belediye meclis toplantısı ise gündemdeki maddeleri görüşmek üzere 11 Haziran Salı günü saat 17.00’de toplanacak.

Turgutlu Belediyesi resmi bayramlaşma programını ve bayram sonrası yapılacak olan meclis toplantısı programını açıkladı. Resmi bayramlaşma Ramazan Bayramı’nın 1.günü saat 10.00’da Ortapark Cafe’de başlayacak. Protokol üyeleri bayramlaşmanın ardından Turgutlu Huzurevi’ni ziyaret edecek. Huzurevi ziyaretinin ardından program Harp Malulü Gaziler, Şehit ve Dul ve Yetimleri Derneği ile Gaziler ve Şehit Aileleri Kültür ve Dayanışma Vakfı’nı ziyaret ederek devam edecek. Bayram programı Turgutlu Şehitlik’ini ziyarette son bulacak.

Haziran Ayı Belediye Meclis Toplantısı

Turgutlu Belediyesi Meclis Toplantısı bu ay bayram nedeniyle 11 Haziran Salı günü saat 17.00’de toplanacak. Haziran ayının gündem maddeleri ise şunlardan oluşuyor: Mayıs 2019 ayı olağan meclis toplantısına ait toplantı tutanağı ve meclis kararlarının görüşülmesi, performans değerlendirme yönetmeliğinin kabulü hususunun görüşülmesi, Turgutlu Belediyesi tarafından yapılacak çalışmalarda yol katılım payının alınması hususunun görüşülmesi, Güneş Enerjisi Santrali projeleri kapsamında, Belediye Başkanı Çetin Akın’a ve İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer’e yetki verilmesi hususunun görüşülmesi, Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı tarafından kullanılan ve belediye envanterine kayıtlı bulunan aracın tahsis süresinin uzatılması hususunun görüşülmesi, 1/1000 ölçekli ilave ve revizyon uygulama imar planı hakkındaki meclis kararının iptal edilmesi hususunun görüşülmesi, dilek ve temenniler.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4