Salihlili Muhtarın “Mutluluk” Pozu

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli ilçesi Güneş Mahalle Muhtarı Bayram Ergin’in otobüs durağı talebini geri çevirmeyerek, vatandaşların yoğun olarak kullandığı iki noktaya durakların montajını yaptı.

Salihlili Muhtarın “Mutluluk” Pozu
banner43

Mahalle Muhtarı Bayram Ergin, otobüs duraklarının montajının ardından sosyal medyada Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Otobüs durakları önünde poz veren, öz çekim yapan Muhtar Bayram Ergin’in mutluluğu görülmeye değerdi.

Salihli ilçesi, Güneş Mahalle Muhtarı Bayram Ergin, mahallede ikamet eden vatandaşların yoğun olarak kullandığı iki noktaya otobüs durağı talebinde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi de bu talebi geri çevirmeyerek, kış mevsiminin en soğuk yüzünü gösterdiği bu günlerde hızla durakların montajını yaptı. Durakların montajının ardından mahalle muhtarının mutluluğu görülmeye değerdi. Avar Caddesi ve Gürsel Caddesi’nde konuşlandırılan otobüs duraklarının önünde poz veren, öz çekim yapan Güneş Mahalle Muhtarı Bayram Ergin sosyal medya hesabından da bir teşekkür mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda otobüs duraklarının mahallesine hayırlı olmasını dileyen Muhtar Ergin, başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4