Şehit aileleri ve gaziler unutulmadı

Turgutlu’da 19 Eylül Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları onuruna yemek verildi.

Şehit aileleri ve gaziler unutulmadı

Programa, Kaymakam Ali YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZEOĞLU YILMAZ, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Ali BİÇER, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet DAŞKAN, İlçe Emniyet Müdürü Harun TUTAK, İlçe Jandarma Komutan V. J.Asb.Kd.Bçvş. İsmail DEMİR, Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat ONAT, Turgutlu Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutan V. P. Atğm. Mustafa ARABOĞA, Siyasi Parti Temsilcileri, kurum müdürleri, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları katıldı.

Kaymakamlık tarafından hazırlanan öğle yemeği programına katılan şehit yakınları ve Gazilere Türk Bayrağı hediye edildi. Ardından Turgutlu Kaymakamı Ali YILMAZ, şehit ailelerine ve gazilere hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarını ileten Kaymakam Ali YILMAZ, bu milletin topyekün gazi bir millet olduğunu ve vatan toprağının her bir karışında şehitlerimizin ve gazilerimizin kanlarının olduğunu söyledi.

İlçe protokolünün şehit aileleri, gaziler ve yakınlarıyla aynı masayı paylaştığı yemek programı okunan dua ile sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4