Sinirli Mahallesi Kışa Hazır

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Sinirli Mahallesinde başladığı dere temizlik çalışması ile dere yatağı içerisinde koruge boru döşeme işini tamamladı.

Sinirli Mahallesi Kışa Hazır

Hayata geçirilen çalışma ile hem taşkın riski ortadan kalktı hem de yol geçişi güvenli hale getirildi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, taşkın sıkıntılarını ortadan kaldırmak için il genelinde yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda, Turgutlu ilçesine bağlı Sinirli Mahallesinde de önemli bir çalışma hayata geçirildi. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından mahallede ilk olarak dere temizlik çalışması yapıldı. Ardından dere yatağında yol geçişini güvenli hale getirmek ve yolun genişlemesini sağlamak için koruge boru döşeme işi de gerçekleştirildi. Yapılan çalışma ile yağışlı havalar öncesinde mahalle sakinleri rahat bir nefes aldı.

“MASKİ mahallemizdeki sıkıntıyı kısa sürede çözdü”

Mahalle Muhtarı Metin Coşkun, “Çalışmadan memnunuz. Hem taşkın sıkıntısı yaşıyorduk hem de yol geçişi zamanla daralmıştı. MASKİ mahallemizdeki sıkıntıyı kısa sürede çözdü. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Kendisine çok teşekkür ediyor ve selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4