Sinirli’de Terfi Hattı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Sinirli mahallesine sağlıklı ve kesintisiz içme suyu sağlamak için 3 bin 100 metre içme suyu terfi hattı döşeme çalışmalarında sona yaklaştı.

Sinirli’de Terfi Hattı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu sağlayabilmek adına sürdürdüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri, Turgutlu ilçesine bağlı Sinirli mahallesinde 3 bin 100 metre içme suyu terfi hattı döşeme çalışmalarında sona yaklaştı. Turgutlu MASKİ İlçe Şefi Hüseyin Yelkenci de Mahalle Muhtarı Metin Coşkun ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar tamamlandıktan sonra mahalledeki içme suyu sorunu çözüme kavuşacak.

MASKİ Genel Müdürlüğü sorunlara sessiz kalmıyor

Sinirli Mahalle Muhtarı Metin Coşkun, yürütülen çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

Muhtar Coşkun, “Mahallemizdeki terfi hattımız eskimiş ve sık sık sorunlar yaşanmaya başlanmıştı. MASKİ Genel Müdürlüğü bizim bu sorunumuza sessiz kalmadı ve terfi hattımızı yenileme çalışmalarını başlattı. Yeni terfi hattımız kullanıma alındıktan sonra içme suyu sıkıntısından kurtulacağız. Allah emeği geçenlerden razı olsun” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4