ŞİRİN, ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

ŞİRİN, ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
oda_baskanlari_yemek_27

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Zabıta Müdürü Aydın Lenger tarafından organize edilen yemekte Turgutlu'daki esnaf odaları başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Turgutlu Küçük Sanayi Sitesinde bulunan Site Lokantasında gerçekleştirilen yemeğe Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin, Belediye Başkan yardımcısı Hakan Sezer, Zabıta Müdürü Aydın Lenger ve oda başkanları katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği yemekte Aydın Lenger belediyenin bir oda gibi çalıştığını ve esnaflara her zaman destek olunacak projelerin içerisinde yer alacaklarını dile getirdi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin; "Bir esnaf çocuğu olarak esnaflarımızın dertlerini ve sıkıntılarını yakından bilen biriyim. Turgutlu'da oda başkanlarımızla diyalog halindeki çalışmalarımızı sürüyor. Biz çalışmalarımızda birleştirici rol oynuyoruz ve odalarımızın projelerine destek oluyoruz. Seçimden önce söylediğimiz gibi bu kenti birlikte yönetiyoruz ve her projeye açığız" dedi.

Yemek davetlerini kırmayarak gelen oda başkanlarına teşekkür eden Zabıta Müdürü Aydın Lenger; " 10 yıl önce görevdeyken odalarımızla iyi projeler ortaya çıkardık ve şimdi yine iyi ilişkiler kurarak önemli projeler ve çalışmalar yapacağız" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 09:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4