Şubat Ayı Meclis Toplantısı Salı Günü

​​​​​​​Turgutlu Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısı 4 Şubat Salı günü saat 18.00’da Turgutlu Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Şubat Ayı Meclis Toplantısı Salı Günü

Turgutlu Belediye Meclisi Şubat ayı meclis toplantısını 4 Şubat Salı günü Belediye Meclis Toplantı Salonunda Çetin Akın Başkanlığında saat 18.00’da gerçekleştirecek. Belediye Meclisi 9 maddelik gündemi karara bağlayacak. Meclis Toplantısı Turgutlu Belediyesinin Facebook hesabından canlı olarak izlenebilecek.

Gündemin ilk maddesi; 2020 Ocak ayına ait toplantı tutanağı ve meclis kararlarının görüşülmesi. İkinci madde; Ergenekon Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde, sağlık ocağının yanında bulunan parka (2488 ada 1 parsel doğusunda bulunan) “Mehmet Emin Resulzade Parkı’’ isminin verilmesi hususunun görüşülmesi. Üçüncü madde; sözleşmeli personel ücretlerinden düzeltme yapılması hususunun görüşülmesi. Dördüncü madde; dolu ve boş kadro derece değişikliği hususunun görüşülmesi. Beşinci madde; Turgutlu Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerine Koza Park’ta akşam yemeği olarak tabldot ücretinin belirlenmesi amacıyla konunun tarife komisyonuna havalesi hususunun görüşülmesi. Altıncı madde; 3402 sayılı Kadastro Kanunu gereği ilçemiz Derbent Mahallesinde kadastro çalışmalarında görev alacak 1 (bir) adet bilirkişinin belediye meclisinde onaylanması hususunun görüşülmesi. Yedinci madde; 07/01/2020 tarihli ve 12 sayılı meclis kararı ile havale edilen  “Eğitim- Kültür-Sanat-Gençlik ve Spor Komisyonu’’ ile “Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu’’ ortak raporunun görüşülmesi. Sekizinci madde; 07/01/2020 tarih ve 13 sayılı meclis kararı ile havale edilen “Eğitim-Kültür-Sanat-Gençlik ve Spor’’, “Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları’’, “Tarım ve Hayvancılık’’, “Trafik ve Ulaşım’’ ve ‘’Plan ve Bütçe’’ komisyonlarının ortak raporunun görüşülmesi. Son madde ise dilek ve temenniler.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4