Tableti olmayan öğrencilere Ahmetli Belediyesi'nden Tablet

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde, koronavirüs sürecinde uzaktan eğitim alacak olan ihtiyaç sahibi öğrencilere Ahmetli Belediyesi tarafından tablet dağıtıldı.

Tableti olmayan öğrencilere Ahmetli Belediyesi'nden Tablet

Koronavirüs (Kovid-19) sürecinde okullarda uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle sınırlı imkânlara sahip öğrencilere katkı sunmak amacıyla Ahmetli Belediyesi tarafından öğrencilere tablet dağıtımını gerçekleştirdi. İlçede bulunan okulların müdürlerine tabletleri teslim eden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Ahmetli’mizde eğitime tam destek vermek amacıyla EBA’ya ulaşamayan öğrencilerimize tabletlerini okul müdürleri aracılığı ile teslim ettik” dedi.

          Ahmetli Belediyesi, Kovid-19 sürecinde okullarda uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle EBA’ya ulaşamayan sınırlı imkânlara sahip öğrencilere tablet hediye etti. Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, meclis üyesi Murat Kök, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Eryol Çetinkaya ve Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Gülten Kemaneci ile birlikte okulları ziyaret ederek tabletleri okul müdürlerine teslim etti.

Bu zorlu süreçte Ahmetli Belediyesi olarak eğitime desteklerini sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Kovid-19 sürecinde okullarda uzaktan eğitime geçilmesi ile birlikte öğrencilerimiz EBA üzerinde eğitimlerine devam etmeye başladı. Bu süreçte EBA’ya ulaşamayan sınırlı imkânlardaki öğrencilerimize destek vermek için tabletlerimizi gelen talepler doğrultusunda okul müdürlerimize teslim ettik. Bu vesile ile tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4