Turgay Şirin’in Paylaştığı Video Büyük Beğeni Topladı

Cumhur İttifakı’nın Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin’in yeni tanıtım filmi, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

banner1

Çalışkanlığının yanı sıra, sempatik tavırları ve herkese yakınlığı ile bilinen halkın gönlünde taht kuran Turgutlu Belediye başkanı Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’in “Ben Gelmedim Kavga İçin, Benim İşim Sevgi İçin” sözleriyle başlayan videosunda Turgutlu’da gerçekleştirdiği hizmetlere yer verildi. Video sosyal medya üzerinde yoğun beğeni ve paylaşım alarak en çok konuşulan Turgutlu paylaşımları arasında yerini aldı.

Başkan adayı Turgay Şirin videoda vatandaşlara şu şekilde seslendi “Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim. Gönüllere talip olduk, gece gündüz çalıştık. Yollar yaptık, köprüler inşa ettik. Şehri baştan aşağı yeniledik. Yenilikler getirdik, zorluklar yaşadık ama durmadık. Gönüllere talip olduk, bir çocuğun, bir gencin gönlüne girmeyi de, ihtiyaç sahibinin sofrasına bir tas çorba koymayıda en önemli görev bildik. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir. Darda kalanların, acil yardımıdır. Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir. Aşkla sorunlara odaklanmaktır dedik. Turgutlu için gece gündüz, aşkla koşmayı rehber edindik kendimize. Tarihimize kültürümüze, yaşlımıza, gencimize velhasılım şehrimize hizmet ettik. Aşk ile koşan yorulmaz dedik, üretken belediyecilik dedik. Turgutluluların desteği, güveni, sevgisi, hoşgörüsü ile tüm zorlukları aştık. Dev yatırımlara ulaştık. Şimdi Cumhur ittifakı ruhuyla yeniden şahlanmak, yenilenmek, üretmek için, istikbal ve istiklal için, kavgayı ve kederi geride bırakarak. Beraberlik, bereket ve bolluk için dev yatırımlar, gelişen ve değişen Turgutlu için hizmete devam. İlk günkü aşkla sevdamız Turgutlu”

Kaynak: Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4