Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Esnafa Bayrak Dağıttı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla merkez ve kırsal mahallelerin muhtarlarına, Turgutlu esnafı ve vatandaşlara Türk Bayrağı hediye etti.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Esnafa Bayrak Dağıttı
banner43

Başkan Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, daire müdürleri ile birlikte muhtarlara, vatandaşlara ve esnafa Atatürklü Türk Bayrağı hediye etti. İlk olarak Turgutlu Muhtarlar Derneği ve Turan Mahallesi Muhtarı Avni Gürel’i ziyaret eden Başkan Çetin Akın, Turgutlu’daki tüm muhtarların temsilcisi olması sebebiyle Avni Gürel’e Atatürklü Türk Bayrağını takdim etti. Başkan Akın ardından esnafı tek tek dolaşarak esnafın hem Mevlid Kandilinin hayırlı olması temennisinde bulundu hem de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. Esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Akın vatandaşlara da Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak Atatürklü Türk Bayrağını dağıttı.

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ise merkez ve kırsal mahallelerin muhtarlarını ziyaret ettiler. Ekipler ayrıca muhtarlara Atatürklü Türk Bayrağı da hediye ettiler.

Esnaf ziyaretleri ve Cumhuriyet Bayramı hediyesi hakkında açıklamada bulunan Başkan Akın, “Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Hüseyin Oğuz, Başkan Yardımcımız Fırat Honaz, daire müdürlerimiz ile birlikte Muhtarlar Derneği Başkanımız ve Turan Mahalle Muhtarımız Avni Gürel ile esnaflarımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımızla bir araya geldik. Ziyaretlerimiz sırasında esnaf ile vatandaşlarımıza Hayırlı Kandiller dileğinde bulunduk ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak Atatürklü Türk Bayrağımızı hediye ettik. Cumhuriyetimizin 97. yılına yakışır bir şekilde caddelerimizi, sokaklarımızı, evlerimizi, balkonlarımızı ve dükkanlarımızı şanlı Türk Bayrağımızla süsleyeceğiz, Cumhuriyet coşkumuzu Turgutlumuza yakışır bir şekilde kutlayacağız” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4