Turgutlu Belediyesi Ailesi Bayramlaştı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, bayram öncesi son mesai gününde Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, daire müdürleri ve belediye personelleriyle bayramlaştı.

Turgutlu Belediyesi Ailesi Bayramlaştı
banner43

Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Şirin, tüm çalışanların aileleriyle huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini diledi.

        Kurban Bayramı öncesi son mesai gününde Turgutlu Belediyesi’nde bayramlaşma mutluluğu yaşandı. Başkanı Turgay Şirin, bayram tebriklerini makamında kabul etti. Başkan Şirin'e Belediye Meclis Üyeleri Ömer Sakı, Mustafa Yavaş, Mahmut Çetin,Hasan Koç, Ayhan Çelikdoğan, Yaşar Kozak, Ahmet İzbudak, Güngör Dinçer eşlik etti. İlk olarak meclis üyeleriyle bayramlaşılırken, ardından daire müdürleri ve personelle bayramlaşıldı. Bayram öncesinin son mesai saatlerinde gerçekleştirilen makamdaki bayramlaşmada gerek bina içerisinde gerekse sahada hizmet veren tüm çalışanların aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini dileyen Başkan Şirin, bayram süresince görev başında olacak çalışanlara hayırlı işler dileyerek, bayramın hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4