Turgutlu Belediyesi Araç Sürücülerini Uyardı

Turgutlu Belediyesi  30 Ağustos- 8 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Bağ Bozumu ve  Kurtuluş Şenlikleri kapsamında araç sürücülerine uyarıda bulundu.

Turgutlu Belediyesi Araç Sürücülerini Uyardı
banner43

Şenlikler kapsamında 30 Ağustos- 8 Eylül tarihleri arasından saat 18.00’dan sonra Atatürk Bulvarının Ortapark’tan itibaren trafiğe kapatılacağı belirtildi.

Turgutlu Belediyesi  30 Ağustos- 8 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Bağ Bozumu ve  Kurtuluş Şenlikleri kapsamında araç sürücülerine uyarıda bulundu.  30 Ağustos’tan itibaren 8 Eylül tarihine kadar saat 18.00’dan itibaren Atatürk Bulvarı Ortapark’tan itibaren araç trafiğine kapatılacağı belirtilirken araç sürücülerinin aşağı inişler Piyaleoğlu Caddesini kullanmaları yukarı çıkışlarda Güneş Sokak ve Akçakmak Yolu’nu kullanmaları bildirildi. Ayrıca trafiğe kapalı olacak olan saatlerde Atatürk Bulvarı üzerinde araç park edilmemesini belirtildi.

Köylere 24.00’dan İtibaren Servis Kalkacak

Ayrıca yapılan açıklamada merkeze uzak köylerden gelen vatandaşlarımız için şenlikler boyunca saat 24.00’dan itibaren Belediye binası önünden araçlar kaldıralacağı ve köylerden gelenlerin ulaşımlarının bu şekilde sağlanacağu bildirildi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4