Turgutlu Belediyesi Asfalt Şantiyesi Kuruyor

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Turgutlu Belediyesi tarafından kurulacak olan asfalt şantiyesi için belediye başkanı Çetin Akın Ankara'da incelemelerde bulundu.

Turgutlu Belediyesi Asfalt Şantiyesi Kuruyor
banner43

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyesi Asfalt Şantiyesini kuracak olan firmaya Ankara’da ziyarette bulundu.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, programı kapsamında Ankara’da ziyaretler gerçekleştiriyor. Başkan Akın bu kapsamda Ankara’daki ilk ziyaretini Turgutlu Belediyesi Asfalt Şantiyesini kuracak olan firmaya gerçekleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz ile birlikte firmayı ziyaret eden Başkan Çetin Akın, yapımı devam eden asfalt şantiyesinin son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Asfalt Şantiyesini kuracak olan firmaya ziyareti hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Asfalt şantiyemizi kuracak olan firmayı CHP İlçe Başkanımız Hüseyin Oğuz ile birlikte Ankara’da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldık. Kuracağımız şantiye ile Turgutlumuzda ihtiyaç duyulan tüm alanlarımızda asfaltlama çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4