Turgutlu Belediyesi Beş Kırsal Mahallede Çalışmalarını Sürdürüyor

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yağıştan etkilenen kırsal mahallelerde çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Turgutlu Belediyesi Beş Kırsal Mahallede Çalışmalarını Sürdürüyor

Beş kırsal mahallede yağış sebebiyle bozulan yolları düzeltme ekipler tarafından yürütülüyor.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yağmur yağışının etkilediği kırsal mahallelerde Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın ziyaret ve hasar tespit çalışmalarının ardından hafta başından beri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu doğrultuda Aşağıbozkır, Avşar, Çatalköprü, Dalbahçe ve Kurudere Mahallelerinde ulaşımın aksamaması, mahalle sakinlerinin herhangi bir tehlike yaşamadan  yolları kullanabilmeleri amacıyla yağış sebebiyle bozulan yollarda düzeltme çalışmaları ekiplerce gerçekleştiriliyor.

Sarıbey Mahallesine Sebze Alım Yeri Yapıldı

Turgutlulular’ın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hizmetlerini bir bir hayata geçiren Turgutlu Belediyesi Sarıbey Mahallesine sebze alım yeri kazandırdı. Üreticilerle tüketicileri buluşturan, aynı zamanda bölge halkının çok amaçlı kullandıkları sebze alım yeri yapımı çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tamamlandı. Ekipler program dahilinde Akçapınar Mahallesinde parke tamiratı çalışmalarını da yürüttüler.

Kırsal ve merkez mahallelerde sürdürülen çalışmalar ile ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Hafta başından beri yağıştan fazlasıyla etkilenen kırsal mahallelerimizde çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Beş kırsal mahallemizde yağış nedeniyle bozulan yollarımızda gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bununla birlikte Sarıbey Mahallemize sebze alım yeri kazandırdık. Kentimizin tüm noktalarına hizmetlerimizi kesintisiz şekilde ulaştırmaya devam edecek, Turgutlumuzun sorunlarına çözüm üretmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4