Turgutlu Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Hazır

Turgutlu Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. yıl dönümünü muhteşem etkinliklerle kutlayacak. Fener Alayı ile başlayacak kutlamalar ateş gösterisi ve konserlerle devam edecek.

Turgutlu Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Hazır

Türkçe Rap’in en önemli temsilcilerinden Ceza unutulmaz bir konsere imza atacak.

Düzenlediği organizasyonlarla milli bayram coşkusunu tüm kentte yaşatan Turgutlu Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99’uncu yılını dolu dolu bir programla kutlayacak. Kutlamalar 29 Ekim Cumartesi günü saat 19:00’da Orta Park Saat Kulesi önünden düzenlenecek Fener Alayı ile başlayacak. Irlamaz Rekreasyon Alanı Amfitiyatro’da devam edecek programda saat 20:00’da Ateş Gösterisi gerçekleşecek.

Türkçe Rap’in efsane ismi Ceza Turgutlu’da

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 29 Ekim Cumartesi günü saatler 20:30’u gösterdiğinde ünlü rap sanatçısı Ceza, hayranlarıyla buluşarak muhteşem bir konsere imza atacak. Ardından Turgutlulu genç rap müzisyenler Mas ve Basa ile Eskişehirli müzisyen DJ Baran Zengin’in vereceği konserle gecenin finali yapılacak.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Tıpkı tüm milli bayramlarımızı olduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99’uncu yıl dönümünü de hep birlikte, tek yürek olarak kutlayacağız. Cumhuriyet Bayramı’mıza yakışır bir kutlama programı hazırladık. Bütün hemşehrilerimi 29 Ekim Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz kutlamalara davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4