Turgutlu Belediyesi POMEM ve Askeri Okullara Hazırlık Kurslarına Kayıtlar Başladı

Turgutlu Belediyesi Polis Mesleki Eğitim Merkezi Hazırlık Kursları (POMEM) Askeri Okullara yönelik hazırlık kursları ile Beden Eğitim Spor Yüksek Okulları’na (BESYO) yönelik hazırlık kursları kayıtlarına başladı.

Turgutlu Belediyesi POMEM ve Askeri Okullara Hazırlık Kurslarına Kayıtlar Başladı
banner43

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Polis Mesleki Eğitim Merkezi Hazırlık Kursları (POMEM) Askeri Okullara yönelik hazırlık kursları ile Beden Eğitim Spor Yüksek Okulları’na (BESYO) yönelik hazırlık kursları kayıtlarına başladı. Kayıtlar Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılırken vatandaşlarımız daha detaylı bilgi için 0236 313 21 20 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirler.

Turgutlu Belediyesi bu yıl ilk defa düzenleneyecek olduğu kurslar ile vatandaşları POMEM, BESYO ve Askeri Okullara hazırlayacak. Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslara kayıtların başladığı bildirilirken, kurslar kapsamında bu sınavlara hazırlanan vatandaşlarımıza kuvvet ve kondisyon çalışmaları, sözlü mülakat ile ilgili soru çözümleri ve parkur çalışmaları konusundan hazırlıklar verilecek. Kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımız Sosyal İşler Müdürlüğümüze başvuruda bulunabilirler ya da 0236 313 21 20 nolu telefonu arayarak bilgi alabiller.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4