Turgutlu Belediyesinden Hüseyniye Camii'nde Çevre Düzenlemesi

  Turgutlu Belediyesi Hüseyniye Camii’nin çevresini düzenleyecek olan çalışmayı başlattı.

Turgutlu Belediyesinden Hüseyniye Camii'nde Çevre Düzenlemesi
banner1

        Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılacak olan çalışmala ilgili olarak, Cami İmam Hatibi Ali Rıza Yeşilkaya, “Allah’a inanan, Allah’a iman edenler Allah’ın evini onarırlar. Sizlerin yaptığı bu hizmet hem milletimiz için, hem sizler için ve hem de müminlerimizin gönlünü ve duasını kazanma adına yapılan iştir. Allah sizden razı olsun” dedi.

          Hem ilçe merkezinde hem kırsal mahallerde camilerin eksiklerini giderme adına çalışmalar yapan Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Atatürk Mahallesi’nde bulunan Hüseyniye Camii’nde çevre düzenleme çalışması başlattı. Camide cemaat ve vatandaşlar ile bir araya gelen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, yapılacak olan çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Yasemin Özay Sungur’dan bilgi aldı.

       Cami İmam Hatibi Ali Rıza Yeşilkaya ise “Allah’a inanan, Allah’a iman edenler Allah’ın evini onarırlar. Sizlerin yaptığı bu hizmet hem milletimiz için, hem sizler için ve hem de müminlerimizin gönlünü ve duasını kazanma adına yapılan iştir. Kimileri var ev yıkar, yuva yıkar, kimileri var Allah’ın evini onarır müminlerin duasını kazanır. Allah sizden razı olsun” şeklinde konuştu. Hüseyniye Cami Dernek Başkanı Hacı Zekariya da Başkan Şirin’e teşekkür ettiğini belirterek, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizlerin isteğini kırmadı, yerine getirmek adına çalışmalara başladı. Desteğimiz her zaman kendisiyle. İlk defa böyle bir çalışma ile karşılaşıyoruz. Camimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. Başkan Şirin çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4