Turgutlu'da 23 Nisan Kutlama Komitesi Toplantısı Yapıldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama komitesi toplantısı yapıldı.

Turgutlu'da 23 Nisan Kutlama Komitesi Toplantısı Yapıldı

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz başkanlığında, Kaymakamlık Toplantı Salonunda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili kutlamaları yürüten komite bir araya geldi. Salgın tedbirleri kapsamında kutlamalara bazı kısıtlamalar ve sınırlandırma getirilecek. Toplum sağlığı için gerekli önlemler alınacağını ifade eden Kaymakam Yılmaz:”23 Nisan ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantıya, Kaymakam YILMAZ’ın yanı sıra, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halim KARAER, İlçe Emniyet Müdürü Harun TUTAK, Askerlik Şube Başkanı P. Atğm. Köksal Çağrı ÖZDEMİR, Belediye Başkan Yardımcısı Fırat HONAZ, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail EKSÜR, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman GENÇOĞLU, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan HASYİĞİT, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zekeriya ÇAMLIBEL ve Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan KIZIL katıldı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsü salgınına karşı toplum sağlığını korumak amacıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında bazı kısıtlamalar yaptıklarını belirten Kaymakam YILMAZ, “Bilindiği gibi, salgın hastalıkla topyekûn mücadele verdiğimiz bir süreçteyiz. Hem toplum sağlığını hem de bireysel sağlığımızı korumak bizim en temel vazifelerimizdendir. Bu seneki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programında da salgın hastalıktan dolayı sınırlandırmalar getirdik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamalarının Turgutlu’ya yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesi gayretindeyiz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4