Turgutlu'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Komitesi Toplantısı Yapıldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı komite tarafından düzenlenen toplantıya belirlendi.

Turgutlu'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Komitesi Toplantısı Yapıldı
banner43

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı komite toplantısı Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya Kaymakam Yılmaz'ın yanı sıra Askerlik Şubesi Başkan V. Per. Atğm. Abdullah Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, İlçe Jandarma Komutan V. Per. Kd. Bçvş. Ali Özdemir, İlçe Müftüsü Fethullah Yavuz, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman Gençoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan Hasyiğit, Zabıta Müdürü Hasan Kızıl ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Ramazan Hakan Ulak katıldı.

Kaymakam Ali Yılmaz, 30 Ağustos Zaferinin milletimizin tarihi açısından büyük önem taşıdığını belirterek, içinde bulunduğumuz pandemiyle mücadele sürecine uygun olarak planlanan programın önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı belirtti.

Toplantı, yapılacak etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulunulması, programın belirlenmesi, koordinasyonu ve değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Toplantının ardından emekliliğe ayrılması nedeniyle çalışma arkadaşlarıyla vedalaşmak için ziyaret eden Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Per. Alb. Kenan PEŞTERNİK’e bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür ederek konuşmalarına başlayan Kaymakam YILMAZ; “Benimle beraber çalıştığınız dönem içerisinde değerli katkı ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında sağlık mutluluk ve huzur dolu yıllar dilerim” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4