Turgutlu'da annesi tarafından terk edilen kedi yavrusuna köpek annelik yapıyor

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde annesi tarafından terk edilen yavru kediye, 6 yavrulu terrier cinsi köpek Latte annelik yapıyor.

Turgutlu'da annesi tarafından terk edilen kedi yavrusuna köpek annelik yapıyor

Turgutlu Sebze Meyve Hali'nde esnaflık yapan Süleyman Yıldırım'ın (49), 3 yaşındaki Latte isimli terrier cinsi köpeği, annesi tarafından doğduktan sonra terk edilen 'Garip' ismi verilen kedi yavrusuna sahip çıktı.

6 yavrusuyla birlikte bir de annesinin terk ettiği kedi yavrusuna annelik yapan Latte, çevre esnafının Garip adını verdiği kedi yavrusunu emziriyor, oynuyor ve başından ayrılmıyor.

Süleyman Yıldırım "Yaklaşık 25 gün önce bu kedi yavrusu doğdu. Annesi terk etti ve terk ettiği günde köpeğimiz doğum yaptı. O günden beri kediyide altına aldı ve o kedimize süt veriyor. Gördüğünüz gibi büyüdü baya. Annesi terk ettiği için kediye Garip adını verdik. Latte'nin de 6 yavrusu vardı, Garip'le 7 oldu. Gören herkes şaşırıyor. Aslında bu bize bir örnek olması lazım. İnsanlar birbirini çekemiyor, birbirlerine zulm ediyorlar. Doğanın gereği kedi köpeğin birbirine düşman olması lazım ama fakat burada dostlar" dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4