Turgutlu'da Çarşı ve Mahalle Bekçilerine Başarı Belgesi Verildi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, Vefa Sosyal Destek Grubunda Görev Yapan Çarşı ve Mahalle Bekçileri Başarı Belgesi ile Ödüllendirildi

Turgutlu'da Çarşı ve Mahalle Bekçilerine Başarı Belgesi Verildi
banner43

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Pandemi olarak nitelendirilen Koronavirüs (kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında fedakârca görev yapan Turgutlu Vefa Sosyal Destek Gurubu’nda görevlendirilen 15 Çarşı ve Mahalle Bekçisine, Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz tarafından Başarı Belgesi verildi.

Mesleki kursa çağrılmaları nedeniyle Turgutlu Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Gurubu’nda görevleri bitecek olan Çarşı ve Mahalle Bekçilerine, yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Kaymakam Ali Yılmaz, Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin yapacakları görevin önemine değinerek, Vefa Grubunda gösterdikleri özverili çalışma performansını, ilçemizin asayiş ve güvenliği kapsamında vatandaşlarımızın canı ve malını korumak için de aynı şekilde başarıyla sürdüreceklerine inandığını belirtti.

Programda İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Halim Karaer ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Osman Gençoğlu hazır bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4