Turgutlu'da Kadın Girişimci Kredisi Bilgilendirme Toplantısı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Kadın Girişimcilere, Halk Bankası tarafından verilen 'Kadın Girişimci Kredisi' hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Turgutlu'da Kadın Girişimci Kredisi Bilgilendirme Toplantısı

    Halk Bankası Turgutlu yetkilileri tarafından Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası, Kadın Girişimcilerine yönelik olarak 'Kadın Girişimci Kredisi' hakkında bilgiler verildi.
    TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ın da katıldığı toplantıda Halk Bankası yetkilileri Halk Bankasının tarafından kadın kobilere destek amaçlı başlattığı kredi hakkında bilgiler paylaşıldı.
    Kadınlarımıza ve kadın girişimcilerimize her konuda destek olmaya devam ediyoruz şeklinde açıklamada bulunan TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, "Ekonomik gelişmede, istihdamı arttırmada ve sürekli üretim ile satış organizasyonunda önemli rol üstlenen Kadın Girişimcilere, Halkbank’tan destek. Bir iş fikrine dayalı olarak ilk defa iş kuracak ya da işini kurmuş olan Kadın Girişimcilerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırılması, cesaretlendirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla “Kadın Girişimci Kredisi” oluşturulmuştur. Kadınlarımızın ve kadın girişimcilerimizin bu desteklerden faydalanmasını sağlayacağız" dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4