Turgutlu'da Polis Sevdalısı Ali'ye, Polislerden Sürpriz Doğum Günü

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde polislik mesleğine hayranlık duyan 8 yaşındaki engelli Ali Darçın'ı Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri ziyaret ederek, doğum günü sürprizi yaptı.

Turgutlu'da Polis Sevdalısı Ali'ye, Polislerden Sürpriz Doğum Günü
banner43

               Turgutlu'da yaşayan 'Serebral palsi' (beyin felci) hastası Ali Darçın'ın, polislik mesleğine olan hayranlığını ve doğum günü olduğunu öğrenen Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çocuğun hayalini gerçekleştirmek için harekete geçti.

               Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Amirliği ekipleri engelli çocuğu evinde ziyaret etti. Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle evin bahçesinde engelli çocukla sohbet eden polisler, üzerinde "İyi ki doğdun Ali" yazılı pastayla Ali'ye doğum gününü sürprizi yaparak kendisine oyuncak polis arabası hediye ettiler.

               Karşısında polisleri gören Ali'nin mutluluğu gözlerinden okunurken, polis ekipleri çocuğu trafik aracında gezdirdi.

               Ali'nin babası Muharrem Darçın "Ali doğuştan Serebral palsi' (beyin felci) hastası bugün Ali'nin doğum günü. Ali, polisleri çok seviyor. Kendisi polis hikayeleri, polis oyuncakları ve çizgi filmlerini seviyor. Bugün Ali'nin doğum günü haberini almış Emniyet mensupları, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. geldiler Ali'yi çok sevindirdiler. Pasta ve oyuncak polis arabası getirdiler. Çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4