Turgutlu'da Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Turgutlu'da Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
banner43

anisa'nın Turgutlu İlçesinde, seçim güvenliği bilgilendirme toplantısı yapıldı. 
Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Şehit Ömer Faruk Aydın Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Kaymakam Uğur Turan, İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammet Evren, Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, CHP İlçe Başkanı Orhan Eratıcı, MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostan, BBP İlçe Başkanı Hacı Ergin, ile Belediye Başkan Adayları Çetin Akın ve Serhat Orhan katıldı.
Turgutlu'da 31 Mart seçimleri için tüm ekipleriyle hazır olduklarını ifade eden Kaymakam Uğur Turan, seçim planlarının hazır olduğunu söyledi.
Turan, şöyle konuştu:"Halkımız özgür iradesini sandığa yansıtıyor. Bizlerde, yüce halkımızın özgür iradesinin huzurlu bir şekilde sandığa yansıması için gerekli çalışmaları kararlılıkla yapmaya devam ediyoruz. Bu görev bizim en önemli ve öncelikli görevlerimizden birisidir. Seçim öncesi, seçim esnası ve seçim sonrası olmak üzere tedbirlerimizi planladık. Ülkemiz, milletimiz için hayırlı ve huzurlu bir seçim olmasını temenni ediyorum"
Kaymakam Turan'ın ardından, İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar, toplantıya katılanlara se.,m güvenliğiyle ilgili sunum yaptı.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4