Turgutlu'da Üniversite Öğrencilerine Uygun Fiyatlı Yemek

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, üniversite öğrencilerine Turgutlu Belediyesi tarafından uygun fiyatlı yemek hizmeti başladı.

Turgutlu'da Üniversite Öğrencilerine Uygun Fiyatlı Yemek
banner43

Turgutlu Belediyesi tarafından başlatılan ‘Paylaştıkça Çoğalır, Paylaştıkça Aile Oluruz’ projesiyle üniversite öğrencilerine Koza Park Kafeterya’da 3.5 TL’ye tabldot yemek hizmeti başladı. Turgutlu Belediyesi Aşevinde hazırlanan yemekler hafta içi her gün Koza Park Kafeterya’da, 16.00 ile 18.00 saatleri arasında üniversite öğrencilerine servis edilecek.

               Seçimler öncesinde Turgutlu’yu sosyal belediyecilikle tanıştıracağımızın sözünü vermiştik şeklinde konuşan Turgutlu Belediye başkanı Çetin Akın “seçimlerde verdiğimiz sözleri tek tek tutmaya devame diyoruz. Bugün sosyal belediyecilik projelerimizden birini daha hayata geçirdik. Öğrencilerimizle ilgili olarak maalesef son zamanlarda üzücü olaylar yaşandı. Bizde bununla ilgili kayıtsız kalamadık. Belediye başkan yardımcılarımızla, daire müdürlerimizle ne yapabileceğimizi tartıştık. Bunun sonunda da öğrencilerimizin akşam yemeğini karşılama konusunda karar aldık. Bundan sonra hafta için saat 16.00 ila 18.00 arasında öğrencilerimize Aşevide pişirdiğimiz günlük menüleri öğrencilerimize 3.5 TL ücretle servis edeceğiz” dedi.

               Üniversite öğrencileri ise “3.5 TL gibi uygun fiyata yemek hizmeti almak, bizim gibi gurbetten gelen öğrenciler için güzel bir nimet. Projeyi hayata geçiren herkese çok teşekkür ediyoruz” dediler.

               Öte yandan düzenlenen ilk yemek dağıtım programına Turgutlu Belediye başkanı Çetin Akın ve eşi Sabriye Akın, Belediye başkan yardımcıları Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz, daire müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4