Turgutlu Fırıncılar Odası'nda Şahin Ek Güven Tazeledi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Ekmek, Simit, Pide, Fırıncıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın olağan seçimli kongresi gerçekleştirildi.

Turgutlu Fırıncılar Odası'nda Şahin Ek Güven Tazeledi

Turgutlu Fırıncılar Odası genel kuruluna tek liste ile seçime giden mevcut başkan Şahin Ek yeniden göreve getirildi.
Kongreye MESOB Başkanı Hasan GERİTER, Turgutlu Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin COŞKUN, Turgutlu MESOB yönetim kurulu üyesi ve Turgutlu Tenekeciler Odası Başkanı Faruk ULAŞ, çok sayıda oda başkanı ve üyeler katıldı.
Başkan Şahin Ek,” 2018 yılında yapılan genel kurulda siz kıymetli üyelerimizin desteği ile göreve geldim. Bu 4 yıllık süre içerisinde yönetim kurulumuz ve siz meslektaşlarımız ile birlik beraberlik içerisinde çalışmalar yaptık. Son zamanlarda mesleğimizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreci hepimiz biliyoruz. İnşallah bu sorunları el birliği ile yeni yönetim kurulumuzla beraber çalışarak aşacağız. Özellikle artan maliyetler karşısında esnafımızın mağdur olamaması için önümüzdeki günlerde yeni bir fiyat çalışmalarımız olacaktır. Bu vesile ile genel kurulumuzun hayırlı olmasını diler, hepinize sağlıklı ve huzurlu yıllar dilerim.” dedi
    Şahin EK’in yönetim kurulunda Selahattin Yetişen, Serdar Yiğitcan, Enes Külege, Yücel Dağ, Selahattin Yoksul, Semih Yumitgan yer alırken, denetim kurulu Alev Çetinyürek, Müjdat Hoştekeli, Şeyhmus Sapan’dan oluştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4