Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'dan sağlık Çalışanlarına ziyaret

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz Turgutlu Devlet Hastanesini ziyaret ederek koronavirüsle mücadelede başta koşan sağlık çalışanlarına teşekkür ederek yeni yıllarını kutladı.

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'dan sağlık Çalışanlarına ziyaret

Turgutlu Kaymakamı Ali YILMAZ, Turgutlu Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kaymakam YILMAZ, ilk olarak Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ümit AKSOY’dan pandemi süreci nedeniyle yoğun bir dönem geçiren Hastane çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

İlçemizde vaka artışının önlenmesi için vatandaşlarımızı tedbirlere uyma konusunda bilinçlendirme çalışmalarının yanı sıra filyasyon çalışmalarının da büyük bir özenle devam ettiğini ifade eden Kaymakam YILMAZ, “Tüm imkânlarımızla koronavirüsle mücadele ediyoruz. Bu mücadelede maske, sosyal mesafe ve hijyen tedbirlerine uymak, vaka sayısının önlenmesi açısından çok büyük önem arz ediyor. Filyasyon ve Tarama ekiplerimiz de vakalarla temas eden vatandaşlarımızı sıkı bir şekilde takip ediyorlar, sağlık çalışanlarımız hastanemizde fedakârca görevlerini yerine getiriyorlar. Tüm sağlık ekiplerimize yürekten teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızdan bir kez daha önemle rica ediyoruz; lütfen tedbirlere hassasiyetle uyalım. Giderek düşen vaka sayılarımızı tekrar arttırmayalım” dedi.

Daha sonra servislerde görev yapan sağlık personelini, tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek durumları hakkında doktorlarından bilgi alan Kaymakam YILMAZ, kendilerine acil şifalar dileyerek, yeni yıllarını kutladı.

Pandemi polikliniği de ziyaret eden Kaymakam YILMAZ, hastalara acil şifalar diledi. Doktor ve sağlık personeli ile de bir süre sohbet ederek, çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam YILMAZ, emeklerinden dolayı tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Daha sonra tüm sağlık çalışanlarının yeni yıllarını kutlayarak, aileleri ile birlikte mutlu huzurlu bir yıl geçirmeleri dileklerini iletip işlerinde kolaylıklar diledi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4