Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'dan Yeni Yıl Mesajı

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'dan Yeni Yıl Mesajı

Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2021 yılını acısıyla tatlısıyla, zorluklarıyla, güzellikleriyle geride bırakırken içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.
2020 yılında başlayan koronavirüsü salgını ile sağlımızın ne kadar değerli bir hazine olduğunu, bilim ve teknolojinin önemini, modern tıbbın vazgeçilmezliğini, ailemizin, sosyal ve toplumsal dayanışmanın önemini tüm dünya ile birlikte yeniden idrak ettik. 2021 yılında başta Şehitlerimiz olmak üzere hastalık nedeniyle ya da çeşitli afetlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
2022 yılında, ilçemizin sahip olduğu bütün imkânları değerlendirerek, Turgutlu’nun her yönüyle gelişmiş bir İlçe haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda, tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile ilçemizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması en büyük gücümüzdür. Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan inancımız tamdır.
Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize ve dünyaya başta sağlık olmak üzere barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm Turgutlulu hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum

Anahtar Kelime:

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4