Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Trabzon Vali Yardımcılığına Atandı

Turgutlu'da 2019 yılından beri görev yapan kaymakam Ali Yılmaz, resmi gazete yayınlanan atamayla Trabzon Vali Yardımcılığına Atandı.

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Trabzon Vali Yardımcılığına Atandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan yeni kararname ile bazı kaymakam ve emniyet personelinin görev yerleri değişti.

12 Ağustos 2022 Cuma günü saat 03.30 sularında yayınlanan resmi gazetedeki atamalara göre bazı illerin vali yardımcıları, kaymakamları ve emniyet müdürleri yeni görevlerine atandı.

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz Trabzon Vali Yardımcılığına atanırken, Turgutlu Kaymakamlığına ise Afyonkarahisar Dinar kaymakamı Selami Kapankaya atandı.

Ali Yılmaz Kimdir?

Ali YILMAZ, 1977 yılında Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olan Yılmaz, İngiltere Leicester Üniversitesi'nde ve AÜ. Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde yüksek lisans yaptı.

Kütahya-Altıntaş, Malatya-Yazıhan, Mardin-Mazıdağı, Karaman-Ermenek, Çankırı-Şabanözü, Taşköprü-Kastamonu, Şanlıurfa-Haliliye ilçelerinde Kaymakamlık ve Sinop Vali Yardımcılığı, görevlerini ifa eden Ali YILMAZ; 08.08.2019 tarih ve 2019/268 sayılı Müşterek Kararname ile İlçemiz Kaymakamlığına atanmış ve 29.08.2019 tarihinde Turgutlu'da görevine başlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilen Yılmaz, Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ ile evlidir.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4