Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz vakıf çalışmalarını inceledi

Turgutlu Kaymakam YILMAZ İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret Ederek Vakıf Çalışmalarını İnceledi

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz vakıf çalışmalarını inceledi

Turgutlu Kaymakamı Ali YILMAZ, eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ ile birlikte ilçemiz Sarıbey Mahallesinde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşımızı ziyaret ederek, ailelerin sorunlarını dinledi. Sarıbey ve Avşar Mahallerindeki ev yapımı tamiratı taleplerini yerinde inceledi. 

18 Şubat 2021 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette Kaymakam YILMAZ’a, Turgutlu SYD Vakfı Müdürü Tuğran ŞEN ve Sarıbey Mahalle Muhtarı H. İbrahim GİRGİN eşlik etti. 

Aile ile bir süre sohbet eden Kaymakam YILMAZ, ailenin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Aile ile yakından ilgilenen Kaymakam YILMAZ ve eşi Esra ELİGÜZELOĞLU YILMAZ, vakıf aracılığı ile aileye gerekli ayni ve nakdi  yardımın yapılacağını ifade etti. 

Ziyaretin ardından Kaymakam YILMAZ, Sarıbey Mahalle Muhtarı H. İbrahim GİRGİN’den mahallenin sorunları hakkında bilgi aldı. Kaymakam Ali YILMAZ, pandemi sürecindeki destekleri için Muhtar GİRGİN’e teşekkür ederek, vatandaşlarımızın tedbirlere uymaları ve pozitif vakaların evlerinde kalmaları konusunda mahalle sakinlerini takip etmelerini istedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4