Turgutlu Lokantacılar Odası Gazetecileri Ağırladı

Turgutlu Lokantacılar Odası 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla ilçedeki gazetecileri ağırladı.

Turgutlu Lokantacılar Odası Gazetecileri Ağırladı
banner1

21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla Turgutlu Lokantacılar Odası başkanı Mehmet Akkoyun ve yönetim kurulu üyeleri ilçede görev yapan gazetecileri Gamalı Köftecisinde ağırladı.

Turgutlu'da ki gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü kutlayan Mehmet Akkoyun, "Turgutlu Lokantacılar odası olarak ilçemizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımızın her zaman yanlarında olmaya çalışıyoruz. vatandaşlarımızın doğrudan bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi adına büyük emekler harcayan gazetecilerin riskli ve zor şartlar altında görevlerini yürüttüklerini biliyoruz. Kamu yararına yönelik hizmetler gerçekleştiren gazeteciler, yerelden genele sosyal ,ekonomik, kültürel alanlardaki gelişime katkı sağlamak suretiyle ülkemizin gelişimine de doğrudan katkıda bulunmaktadırlar. Toplumun gözü kulağı, sesi olan; vatandaşlarımızın haber alma hakları adına fedakarlık içerisinde çalışan basın mensuplarımız aynı zamanda demokrasimizin ve ifade hürriyetinin vazgeçilmez bir unsurudur. Bizlerin her zaman yanında olan gazeteci arkadaşlarımızın günlerini kutluyorum" dedi.

Ayrıca Turgutlu Lokantacılar odası olarak yaptıkları çalışmalarada değinen Akkoyun, kayıt dışı çalışanlara yönelik olarak Turgutlu Lokantacılar Odası ve diğer esnaf odalarıyla birlikte çalıştıklarını ve çalışmalarının artarak devam edeceğini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 22:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4