Turgutlu Lokantacılar Odası; Gün birlik ve dayanışma günüdür

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Lokantacılar Odası yönetim kurulu basın açıklamasında bulundu.

Turgutlu Lokantacılar Odası; Gün birlik ve dayanışma günüdür
banner43

Turgutlu Lokantacılar Odası başkanı Mehmet Akkoyun, 'Gün birlik ve dayanışma günüdür' dedi.

Başkan Akkoyun yaptığı açıklamada " Turgutlu lokantacılar odası olarak, her zaman güvenilir, kayıt altında, sağlıklı gıda ürünlerini halkımızın hizmetine sunmak için tüm oda üyelerimizle azami gayret gösterdik. Yaptığımız bütün çalışmalar ve denetimler halkımızın sağlığını ve üyelerimizin haklarını korumaya yönelikti.

Ülkemizin içinde bulunduğu bu kara günlerde bunun önemi bir kere daha  anlaşılmıştır.

Bu sebeple halkımızın, üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla ilk günden itibaren üye işyerlerimizde dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarımız gece gündüz aralıksız 24 saat sürmektedir. Hijyenik gıdaya halkımızın erişimi ve steril ortamlarda gıda üretimi temel düsturumuzdur.

Köfteciler, dönerciler, lokantalar, çiğköfteciler, pideciler, pastaneciler kokorecçiler gibi açık olan işyerlerimizde sipariş _paket servis usulü veya al-götür olarak halkımıza güvenilir sağlıklı gıda hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Bizler lokantacılar. Odası olarak halkımızın sağlıklı bir şekilde yiyeceğini üretmek için her zaman uğraşır iken halkımızda kendi sağlığı ve geleceği için, sağlıklı bir nesil yetiştirmek için kesinlikle açıkta gıda almamalarını önemle rica ederiz.

Gün birlik ve dayanışma günüdür.

Turgutlu lokantacılar odası olarak bu zor zamanlarda her zaman halkımızın hizmetinde olduğumuzun bilinmesini kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Halka hizmet hakka hizmettir.." dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4