Turgutlu Mesleki eğitim Merkezinden Örnek Kampanya

Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi 'Esnafımızın Yanındayız' sloganı ile başlattıkları kampanyada işyerleri geçici süreliğine kapanmak zorunda kalan esnaflara 100 adet gıda paketi dağıttı.

Turgutlu Mesleki eğitim Merkezinden Örnek Kampanya
banner43

    Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Mesleki Eğitim Merkezi, kısıtlamalar kapsamında geçici süreliğine işyerleri kapanmak zorunda kalan esnafa destek için 'Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi Esnafımızın Yanında' kampanyası başlattı. 
    İşyerlerini geçici süreliğine kapatan Turgutlu'daki, Berberler ve Kuaförler Odası, Lokantacılar Odası ve Kahveciler Odası üyelerine yönelik ihtiyacı olan esnaflara okul personeli, Okul Aile Birliği ve Ticaret Borsası ve hayırseverlerin desteğiyle 100 adet gıda paketi hazırlanarak dağıtıldı.
    Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İhsan Pekzorlu "okul aile birliğimiz ve personelimizle birlikte, bizlerin sürekli yanında olan esnaflarımızın bu zor günlerinde yanlarında olmak istedik. Koronavirüsü nedeniyle işyerlerini geçici süreliğine kapatmak zorunda kalan esnaflarıma bizde destek olabilmek adına gıda okul olarak 50, Turgutlu Ticaret Borsamız ve hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile de 50 adet olmak üzere toplam 100 adet gıda paketi dağıttık. Gıda yardımlarımız devam edecektir. Projemize destek vermek isteyen işadamlarımız, esnaflarımız ve vatandaşlarımız Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzle irtibata geçebilirler" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4