Turgutlu Mezarlığında Çalışmalar Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, Turgutlu ilçe mezarlığında bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Turgutlu Mezarlığında Çalışmalar Başladı
banner43

Bu kapsamda ilçe mezarlığında gül bakımı, servilerin rehabilite edilmesi, bakıma alınması ve mezarlığın temizliği gibi çalışmalar yürütülüyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde bulunan mezarlıklarda gerçekleştirdiği bakım ve onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta Mezarlıklar Daire Başkanı Melek Demirbaş ve Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş'ın yerinde incelemeler yaparak eksikliklerini tespit ettiği Turgutlu ilçe mezarlığında da çalışmalara start verildi. Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ve Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı işbirliğinde yürütülen çalışma ile ilçe mezarlığında bakım ve onarım çalışmaları yapılacak. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde mezarlıkların temiz ve düzenli olması için il genelinde çalışmalara aralıksız devam ettiklerini ifade eden Mezarlıklar Daire Başkanı Melek Demirbaş, "Yaptığımız tespitler neticesinde gül bakımı, servilerin rehabilite edilmesi, bakıma alınması ve mezarlığın temizliği gibi çalışmaları gerçekleştiriyoruz" dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4