Turgutlu MYO'dan Şehit Annelerine anlamlı ziyaret

MCBÜ Turgutlu Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde şehit annelerini ziyaret etti.

Turgutlu MYO'dan Şehit Annelerine anlamlı ziyaret

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü öğrencileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Turgutlu’da Şehit Ailelerini ziyaret ederek Şehit Annelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Şehit Annelerine çiçek taktim edip Şehit Aileleri ile sohbet eden öğrenciler, aile ziyaretlerinin ardından Turgutlu Şehitliğini ziyaret ederek Aziz Şehitlerimize dua okudular.  Bu ziyaretten ötürü son derece memnun olduklarını belirten Şehit Aileleri, Turgutlu Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü öğrencilerine teşekkür etti.

Ziyaretlerin bir bölümüne eşlik eden Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro Sorumlusu Ahmet İlter “Vatanımızın ve Milletimizin Bölünmez Bütünlüğü uğruna Şehadet şerbeti içen Aziz Şehitlerimizin Onurlu Ailelerini ikametlerinde ziyaret ederek onure eden, gözlerinde ışıl ışıl Vatan sevgisini gördüğümüz Turgutlu Meslek Yüksekokulunun sevgili öğrencilerine ve kendilerine bu imkanı sağlayan okul idaresi ve akademik personeline teşekkür eder şükranlarımızı sunarız” dedi.

Turgutlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ersin ASLAN “Şehit Anneleri bizler için ayrı bir değere sahiptir. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde öğrencilerimizin sosyal sorumluluk kapsamında onları yalnız bırakmaması, yanlarında olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu vesile ile Başta Şehit Ailelerimiz ve Eşleri olmak üzere Tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyorum ” dedi. Ayrıca, böyle bir projeye imza atan öğrencilerimizi tebrik etti. 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4