Turgutlu Polisi Halkın Güveni İçin Görev Başında

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde, yılbaşı gecesi 161 polisin görev alacağı bildirildi.

Turgutlu Polisi Halkın Güveni İçin Görev Başında
banner1

Turgutlu'da vatandaşların huzurlu bir şekilde yılbaşını geçirmelerini sağlamak için Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçede güvenlik tedbirleri aldı.

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, vatandaşların yeni yıla girerken huzur ve güven ortamının devamının sağlanması için yılbaşı gecesi gerekli tedbirlerin alındığını belirttildi.

Ekiplerin sabit uygulama noktalarında görev yapacağınının belirtildiği açıklamada, şu ifadere yer verildi:

"Yılbaşı gecesi olabilecek asayiş olaylarının engellenmesi, suç işlenmesinin önlenmesi, şüphelilerin yakalanması, trafik düzeninin temini için alışveriş noktaları, eğlence mekânları, meydanlar, şehir giriş- çıkışları ve mahallelerimiz olmak üzere 23 ekip ve 161 personelimiz ile tedbirlerimizi aldık. Vatandaşlarımızın özellikle alkollü araç kullanmama konusunda hassasiyet göstermelerini ve karşılaştıkları adli vakaları, şüpheli durumları anında/en kısa sürede  112 ye bildirmelerini rica ediyoruz. Turgutlu’da Atatürk Bulvarı ve halkımızın yoğun olduğu yerlerde görevli yaya devriyeler bir yandan görevlerini ifa ederken bir yandan da kasabalıların asayiş ve trafik taleplerini dinleyerek notlarını alıyorlar.”

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4