Turgutlu protokolü yeni yıla görev başında girdi

Manisa’nın Turgutlu ilçeside tüm ülkede olduğu gibi yeni yılı yoğun güvenlik önlemeleri altında girdi.

Turgutlu protokolü yeni yıla görev başında girdi

Turgutlu protokolü yeni yılı sahada kutladı ve kaymakam Ali Yılmaz güvenlik güçleriyle birlikte ilçede kontrollerde bulundu.

Kaymakam Ali YILMAZ, 2021 yılının son saatlerinde, ilçemizin huzuru ve güvenliği için çalışan İlçe Jandarma Komutanlığı ve Polis Merkez Amirliği ile Şehit Mahmut Tuğrul Polis Merkezini ziyaret etti. Daha sonra Turgutlu Devlet Hastanesi’nde sağlık hizmetlerini yerine getiren sağlık personelleri ile tedavi amacıyla bulunan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunurken, sağlık personellerinin de yeni yılını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Tüm Turgutluların, yeni yılını huzur ve güven içinde geçirmesini dileyen Kaymakam YILMAZ, yaptığı açıklamada 24 saat esasına göre sabahın erken saatlerine kadar görev yapacak olan Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Sağlık çalışanlarını ziyaret ettiklerini, insanların can ve mal güvenliği ile huzurunu sağlayan güvenlik güçlerinin ve sağlık çalışanlarının görevlerini fedakârca yerine getirdiğini söyledi.

Ziyaretleri sırasında Kaymakam Ali YILMAZ’a, İlçe Emniyet Müdürü Harun TUTAK ve İlçe Jandarma Komutan V. J. Asb. Kd. Bçvş. İsmail DEMİR eşlik etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4