Turgutlu Sokaklarında Bayram Hazırlığı

​​​​​​​Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Ekipleri bayram öncesi tamirat gerektiren sokaklarda kapsamlı bir çalışma başlattı.

Turgutlu Sokaklarında Bayram Hazırlığı
banner43

Turgutlu Sokaklarında yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Fen İşleri Ekipleri kapsamlı bir çalışma başlattı. Ufak tamirat gerektiren sokaklarda 4 farklı ekiple çalışmalarına devam ekipler bayrama kadar köy yolları da dahil tüm tamirat gerektiren sokakları bitirecek. Yeni Mahalle Geniş Sokak, Bozkurt Mahallesi Karaman Sokak, Yedieylül Mahallesi Gürleyen Sokak, Spor Sokak, Cumhuriyet Mahallesi Şehit Tolga Artuğ Sokak, Ergenekon Mahallesi Yalçınlar ile Biçer Sokak, Hacıisalar Mahallesinde parke ve bordür tamiratları belediye fen işleri ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “ Bayram öncesinde sokaklarımızda tamirat işlemlerini hızlandırdık. Parke ve bordür tamiratı gerektiren sokaklarda ekiplerimiz tarafından kapsamlı bir çalışma başlatıldı. İlçemizin hem merkez hem de kırsal mahallelerinde bu çalışmalarımız bayrama kadar devam edecek. Bayramda vatandaşlarımız Turgutlu sokaklarında gönül rahatlığıyla ulaşım sağlayabilecek.” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4