Turgutlu’da Evlerde Zumba Zamanı

​​​​​​​Turgutlu Belediyesi koronavirüs tehlikesi nedeniyle evinden çıkmayan vatandaşlara yönelik eğlenceli bir zumba videosu hazırladı.

Turgutlu’da Evlerde Zumba Zamanı
banner43

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen korona virüs riskine karşı evlerinden dışarı çıkamayan vatandaşların hareketsiz kalmaması amacıyla hazırlanan videoda zumba eğitmeni Funda Yenmiş, evde yapılabilecek basit hareketleri eğlenceli bir şekilde gösterdi.

“Evde kalın, sağlıkla kalın”

“Hemşerilerimize evde sağlıklı ve hareketli kalmaları için bu videoyu hazırladık” diyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Evlerinde kalan vatandaşlarımızın hareketsiz kalmamaları ve spordan uzaklaşmamaları gerektiğini düşündük ve zumba videosunu hazırladık. Evlerimizden çıkmadığımız bu günlerde fiziksel ve psikolojik sağlığımızı korumak adına günlük basit ve yorucu olmayan egzersizleri yapmamız oldukça önemli. Bu videoyu hazırlamamıza katkı sağlayan Zumba Eğitmenimiz Funda Yenmiş’e teşekkür ediyorum. Tüm Turgutlulu hemşerilerimize bir kez daha hatırlatmak istiyorum zorunlu olmadıkça lütfen evde kalın, sağlıkla kalın” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4