Turgutluda gıda mekanları denetlendi

Turgutluda gıda mekanları denetlendi

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Kaymakam Ali Yılmaz dinamik denetim süreci kapsamında kafe, restoran ve lokantalarda denetimde bulundu. Pandemi sürecinin herkesi olumsuz etkilediğinin altını çizen Kaymakam Yılmaz, bu süreçte herkesin sorumluluklarını yerine getirmesini söyledi.

Pandemi tedbirlerine dikkat çekmek için koronavirüs dinamik denetimi gerçekleştiren Kaymakam Ali Yılmaz, vatandaşların ve özellikle gençlerin yoğun olarak bulunduğu Cumhuriyet Mahallesi Akçakmak Yolu’ndaki iş yeri ve işletmeleri denetledi. Denetime Kaymakam Yılmaz’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halim Karaer, İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak ve denetimde görevli kolluk personeli katıldı.

Akçakmak Yolu’ndaki kafe ve restoranlardaki oturma düzenleri ile çalışanların temizlik kurallarını denetleyen Kaymakam YILMAZ, yeni kısıtlamalar ve Ramazan ayı boyunca uygulanacak tedbirler hakkında esnaflarla sohbet ederek kurallara uyulması konusunda hassasiyete dikkat çekti.

Bu Salgından Hep Birlikte Kurtulacağız

Kaymakam Yılmaz; “Evet, yine hep birlikte denetimdeyiz. Ülkemizin her bölgesinde farkındalık yaratmak adına denetimler devam ediyor. Şuan Manisa olarak yüksek risk grubunda yer alıyoruz. Arzumuz en kısa zamanda mavi risk grubuna geçmek. Esnafımızla hem sohbet ettik hem de aldığı tedbirleri yerinde inceledik. Pandemi süreci herkesi olumsuz etkiledi. Denetimde bulunduğumuz bölgede gençlerimizin yoğun olarak ziyaret ettikleri yeme – içme yerleri var. İnşallah bu illetten hep birlikte verdiğimiz mücadele ile kurtulacağız” şeklinde konuştu

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4