Turgutlu’da Yenilenen Yollar için Teşekkür Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Turgutlu mahalle muhtarlarını makamında ağırladı.

Turgutlu’da Yenilenen Yollar için Teşekkür Ziyareti
banner43

Bölgede asfaltlanan 40 kilometrelik yol çalışmaları için teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten mahalle muhtarları çiçek takdiminde bulundular.

İl genelinde devam eden asfalt çalışmaları, Manisalıların güvenli ve konforlu yollarda seyahat etmelerine olanak sağlıyor. Bu kapsamda Turgutlu mahalle muhtarları da yapılan çalışmalar dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Muhtarlar Yol Çalışmalarından Mutluluk Duyuyor

Turgutlu Muhtarlar Dernek Başkanı ve Turan Mahalle Muhtarı Avni Gürel, Temrek Mahalle Muhtarı Ali Erdoğan, Akköy Mahalle Muhtarı Ali Turgut, İzzettin Mahalle Muhtarı Hilmi Çiftçi, Sinirli Mahalle Muhtarı Metin Coşkun ve Yakuplar Mahalle Muhtarı Recai Karataş, ilçede gerçekleştirilen 40 kilometrelik yol yapımı için mutluluk duyduklarını belirterek, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş Kuruçay’a çiçek takdiminde bulundular. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda asfalt çalışmalarına devam ettiklerini belirten Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş Kuruçay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve konuklarına teşekkür etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4