Turgutlulu Muhtar Acar, “Cengiz Başkanımız Sayesinde Sağlıklı Suya Kavuştuk”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Ayvacık Mahallesinde içme suyu deposunun bakım onarımını yaparak hanelere daha sağlıklı ve kesintisiz su ulaşmasını sağladı.

Turgutlulu Muhtar Acar, “Cengiz Başkanımız Sayesinde Sağlıklı Suya Kavuştuk”

Ayvacık Mahalle Muhtarı Adem Acar ise, “Cengiz Başkanımız sayesinde 50 yıl arkamıza bakmadan sağlıklı ve kesintisiz su içeceğiz” dedi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarının bakım onarım ve revziyon çalışmalarına devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Turgutlu Ayvacık Mahallesinde de içme suyu deposu baştan aşağıya yenilendi. İçme suyu deposunda dış cepheden, manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yepyeni bir görünüme kavuşturuldu. Himaye çiti ile de çevrilen depoya dışarıdan herhangi bir müdahale edilmesinin de önüne geçildi.
Mahalleli 50 yıl arkasına bakmayacak
Ayvacık Mahalle Muhtarı Adem Acar, mahallelerine yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Sayesinde mahallemizin alt yapısından tutunda üst yapısına kadar her şey yenilendi. Mahallemiz yeni bir görünüm kazandı. İçme suyu depomuza da gelirsek bazı sıkıntılar yaşıyorduk. Ekiplerimiz sesimize kulak vererek depomuzu yeniledi. Fayansından terfi hattına kadar çok emekleri oldu. Mahalleli 50 yıl arkasına bakmayacak. Cengiz başkanımızdan Allah razı olsun. Yeni hizmetlerinde başarılar diliyorum” dedi.
 

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4