TURGUTLULU MÜZİSYENLER FİNALLERDE

TURGUTLULU MÜZİSYENLER FİNALLERDE
TURGUTLU_muzisyenler_trt_finaller

Manisa’nın Turgutlu ilçesindeki iki müzisyen arkadaşlar katıldıkları TRT Altın Anten Müzik Yarışmasında finale kaldılar. Cumartesi günü finalleri gerçekleştirecek olan yarışma için genç müzisyenler Turgutlululardan destek istedi.

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT)’nun 50. yılına özel düzenlenen Altın Anten yarışmasında ilk 10’a kalan Turgutlulu müzisyenler Mustafa Can Akbaş ve Tahir Fera desteklerinizi bekliyor.

TRT’nin 50. yılına özel açtığı yarışmaya “Kendime Gelemiyorum” parçası ile katılan Turgutlulu müzisyenler Mustafa Can Akbaş ve Tahir Fera’nın parçası yüzlerce eser içinden ilk 10’a kalma başarısı göstermişti. İlk 10’a kalan Turgutlulu müzisyenler Turgutlululardan destek bekliyor. Yarışmaya katılan Turgutlulu müzisyenler kendilerine sms ile destek verilmesini istedi.

Mustafa Can Akbaş’ın seslendirdiği ve aranjesini Tahir Fera’nın yaptığı “Kendime Gelemiyorum” isimli parçaya başta Turgutluluların ve herkesin destek vermelerini istediklerini belirten müzisyenler, ilk öncelikle TRT’nin açmış olduğu bu müzik yarışmasında sahnelenmeye değer görülen 10 tane parçanın içinde olmamız bizi çok mutlu etti. Amacımız oradan güzel bir sonuç ile dönmek. Tabi oradan güzel bir sonuç ile dönmek için desteğinize ihtiyacımız var. Herkesten destek bekliyoruz” dediler.

TRT’nin 50. yılına özel Altın Anten yarışması 21 Haziran Cumartesi günü saat 21:00’da TRT müzikte yayınlanacak. Canlı olarak yayınlanacak olan yarışmada verilecek olan sms kodu ve numarası ile Turgutlulu müzisyenlere destek verebilirsiniz.

 
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2014, 10:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4