Turgutlulu Öğrencilere Yüksek Öğrenim Yardım Başvurusu Duyurusu

Manisa'nın Turgutlu ilçesi kaymakamlığı tarafından yüksek öğrenim gören öğrencilerine verilen yardımla ile ilgili olarak duyuruda bulunuldu.

Turgutlulu Öğrencilere Yüksek Öğrenim Yardım Başvurusu Duyurusu

Turgutlu Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
Yüksek Öğrenim gören (Üniversite) öğrencilere yönelik her yıl Turgutlu  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığımızdan, Seramiksan A.Ş tarafından, Vakfımıza yapılan Şartlı Bağışlar kapsamında eğitim yardım başvuruları,  Tüm Dünyayı da etkisini  altına alan Covid 19 salgını sebebiyle 17.Eylül 2021-17.Ekim 2021 tarihleri arasında, elektronik ortamda alınmaya başlanacaktır. Şartlı bağış eğitim yardımları kapsamında istenilmekte olan, başvuru ekleri aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. 
Başvuru formunun (http://www.turgutlu.gov.tr/2021turgutlu-sosyal...) adresinden veya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın turgutlusydv.org.tr  adresinden indirilerek,  bilgisayar ortamında doldurulması ve  Başvuruların sadece Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığımıza ait [email protected] adresine elektronik olarak gönderim yapılarak başvurunun gerçekleşmesi sağlanacaktır. Eğitim yardımı alan öğrencilerin yayınlanan formu  eksiksiz doldurması hususunda;
Kamuoyunun  bilgisine arz olunur.
ŞARTLI EĞİTİM YARDIMI BAŞVURU EKİ OLARAK İSTENİLMEKTE OLAN BELGELER;
NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ BELGESİ
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ BELGESİ
YÜKSEK ÖĞRENİME DEVAM EDEN ARA SINIF ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN TRANSKRİPT BELGESİ

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4