Turgutluspor'da Çok Sayıda Üye Bilgi Verilmeden Üyelikten Çıkarıldı

Ege Bölgesinin en köklü spor kulüplerinden birisi olan Turgutluspor'da çok sayıda üyenin hiç bir bilgi verilmeden üyelikten çıkarıldığı iddia edildi.

Turgutluspor'da Çok Sayıda Üye Bilgi Verilmeden Üyelikten Çıkarıldı

TFF 2. Lig'de mücadele eden ve en son kongrede Taner Kestaneci ve ekibinin yönetimine seçildiği Turgutluspor'da sular durulmuyor. Daha önce kulüpte yıllarca emek harcayan çalışanların, sağlıkçıların ve hocaların görevlerinden ayrıldığı ve çıkarıldığı Turgutluspor'da şimdide yıllarca üyelik yapmış olan isimlerin bilgi verilmeden kulüp üyeliğinden çıkarıldığı iddia edildi.
Taner Kestaneci'nin yönetimindeki çok sayıda ismin görevinden istifa etmesi nedeniyle, kongrenin gündeme geldiği Turgutluspor'da, çok sayıda üyenin üyelikten çıkarılması tepkilere neden oldu.
Üyelikten çıkarıldığını öğrenen, Turgutluspor'un altyapısında yetişip uzun süre futbol oynayan, sonrasında ise kulüpte yöneticilik yapan Gökhan Özkızılcık konuyla ilgili olarak sosyal medyasından tepkisini getirdi.
Özkızılcık "altyapısında yıllarca formasını terlettiğim, ayrı ayrı dönemlerde basın sözcülüğü, asbaşkanlık ve 2. başkanlık görevlerini gururla üstlendiğim, maddi manevi desteğimi hiç bir zaman esirgemediğim 11 yıllık ütesi olduğum kulüpten Turgutlulu olmayan bir yönetim tarafından diğer arkadaşlarımla birlikte kulüp üyeliğimin hiç bir bildiri yapılmadan sonlandırıldığını üzülerek öğrenmiş bulunuyorum. bu konudaki hukuki hakkımı sonuna kadar kullanacak olup geri alacağıma inanıyorum. Turgutluspor Turgutlulularındır" dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4